Twój sposób na stosunek dłuższy nawet o 30 min

Zmień język:

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Lista została przygotowana na podstawie pytań, które są najczęściej kierowane do naszego Biura Obsługi Klienta przez Klientów Climax ControlCzy Climax Control jest bezpieczny?

Climax Control to tabletki, które zostały stworzone w 100% ze składników naturalnych. Gwarantuje to ich bezpieczeństwo. Przed wprowadzeniem na rynek tabletki zostały poddane testom laboratoryjnym przez polskie i międzynarodowe organy kontrolne i renomowane instytucje, które wykazały ich 100% bezpieczeństwo.


Chcę wydłużyć stosunek i opóźnić wytrysk - czy Climax Control jest dla mnie?

Tak, tabletki Climax Control zostały stworzone w celu opóźnienia wytrysku, zagwarantowania pełnego, silnego wzwodu oraz wydłużenia stosunku nawet o 30 min. Jeżeli takie są Twoje cele, możesz mieć pewność, że osiągniesz je z Climax Control.


Czy mogę pić alkohol, gdy biorę Climax Control?

Tak. Climax Control to bezpieczny środek, który nie wchodzi w reakcję z alkoholem. Oznacza to, że przyjmując tabletki możesz bez obaw korzystać z alkoholu.


Jak często powinienem przyjmować Climax Control?

Climax Control jest bezpiecznym środkiem składającym się w 100% z naturalnych składników. W celu osiągnięcia maksymalnych, gwarantowanych efektów powinieneś przyjmować go 2 razy dziennie po jednej kapsułce popijając dużą ilością wody.


Kiedy widoczne są pierwsze efekty Climax Control?

Pierwsze efekty działania Climax Control zauważysz już po 4 dniach stosowania preparatu. Z każdym dniem będziesz widział jak wydłużają się Twoje stosunki, aż osiągniesz gwarantowane 30 minut po upływie około 3-4 miesięcy. Przyjmowane w kolejnych okresach tabletki na wydłużenie stosunku Climax Control zadbają, żebyś nigdy nie miał do czynienia z przedwczesnym wytryskiem.


Gdzie mogę kupić Climax Control?

Climax Control jest dostępny tylko i wyłącznie w sprzedaży internetowej na stronach climaxcontrol.pl. Jesteśmy międzynarodowym producentem preparatu i jego jedynym dystrybutorem. Przyjęta strategia gwarantuje, że możemy zaoferować najniższe ceny naszym Klientom oraz zadbać o oryginalność oferowanych produktów. Climax Control nie jest dostępny nigdzie indziej, gwarantuje Ci to, że nabędziesz w 100% oryginalny, skuteczny i bezpieczny dla zdrowia produkt.


Czy paczka będzie dyskretnie zapakowana?

Jesteśmy świadomi, że zależy Ci na dyskrecji. Z tego powodu każda wysyłana z naszego magazynu paczka jest pakowana w dyskretne, szare opakowanie. W trosce o Twoją prywatność paczki wysyłane są kurierem, a na etykietach adresowych nie znajdziesz nazwy, która wskazywałaby na Climax Control. Gwarantuje to pełną dyskrecję i anonimowość.


Jak długo będę czekał na przesyłkę?

Przesyłki w Polsce wysyłamy za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich. Dzięki nim zamówiony przez Ciebie Climax Control dotrze do Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego od daty jego zamówienia.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Oczywiście. Obserwując zmieniające się trendy i zapotrzebowania naszych Klientów zamówienia są realizowane nie tylko na terenie Polski, ale również całego świata. W takim przypadku wydłużeniu ulega jedynie czas dostarczenia przesyłki. Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 60 zł. Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności kartą. Paczki za pobraniem realizujemy na terenie Polski.


Doprowadź każdą kobietę do szaleństwa

Zyskaj kontrolę nad wytryskiem i przedłuż stosunek nawet o 30 min - żadna kobieta tego nie zapomni


Zamów Climax Control już teraz

Brak ryzyka dzięki 90-dniowej,
bezwarunkowej gwarancji Climax Control

Jesteśmy pewni rezultatów, które zapewnia Climax Control. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie 90-dniowej, bezwarunkowej gwarancji, dzięki której możesz wypróbować Climax Control bez ryzyka. Jeżeli nie będziesz widział zagwarantowanych wyżej efektów, możesz zwrócić każde nieotwarte opakowanie Climax Control, a my oddamy Ci pieniądze.
Bez żadnych dodatkowych pytań. Bez kruczków i małego druku.

Wypróbuj Climax Control - zamów go już teraz lub przeczytaj opinie naszych Klientów©Climax Control 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone

To Top