Twój sposób na stosunek dłuższy nawet o 30 min

Zmień język:


W czym tkwi sekret Climax Control?

100% naturalnych składników, które gwarantują rezultaty przy maksymalnym bezpieczeństwie.


Utrzymanie stabilnego poziomu serotoniny - Twój klucz do stosunku dłuższego nawet o 30 min

Serotonina to organiczny związek chemiczny, który Twój organizm wykorzystuje do tego, by regulować wrażliwość na bodźce fizyczne. Wahania poziomu serotoniny są bezpośrednio powiązane z problemami z utrzymaniem erekcji i przedwczesnym wytryskiem. Działanie Climax Control to właśnie przywrócenie równowagi poziomu serotoniny. Gdy zaczniesz go przyjmować, serotonina wróci do optymalnego poziomu, co sprawi, że stosunki z Twoją partnerką wydłużą się nawet o 30 min. Dzięki temu doprowadzisz swoją partnerkę do rozkoszy, której z pewnością nie zapomni.


Pierwsze efekty już po kilku dniach przyjmowania 1 tabletki dwa razy dziennie


Jedną z kluczowych zalet Climax Control jest jego szybkie działanie. Pierwsze efekty zaczniesz odczuwać już po 4 dniach kuracji. Od tego dnia będziesz obserwował jak coraz dłuższe stają się Twoje zbliżenia z partnerką. Pełny efekt 30 minut dłużej uzyskasz po około 3-4 miesiącach kuracji. W kolejnych miesiącach Climax Control zadba o to, aby Twoja sprawność seksualna nigdy nie spadła.100% naturalnych składników to
gwarancja bezpieczeństwa

Climax Control jest przygotowany ze składników najwyższej jakości. Pochodzą one z upraw prowadzonych przez zaufanych producentów, którzy specjalizują się w roślinach dietetycznych i medycznych. Unikalna receptura Climax Control jest efektem prac amerykańskiego zespołu specjalistów uniwersyteckich. Udało im się stworzyć najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny suplement diety, który przedłuży Twoją zdolność seksualną.

Wykorzystanie naturalnych składników sprawia, że z Climax Control można korzystać spożywając alkohol i jest on bezpieczny dla osób z nadciśnieniem i chorobami krążenia.

W skład Climax Control wchodzą:

Sarsaparilla

To znana od wieków roślina, która zwiększa libido. Ludy pierwotne centralnej i południowej Ameryki używały jej już w starożytności. Roślina ta pomaga pozbyć się impotencji i szeregu innych problemów seksualnych, w tym przedwczesnego wytrysku.

Winian L-karnityny

To naturalny aminokwas, który usprawnia uwalnianie i syntezę acetylocholiny. Dzięki temu wyeliminowane zostają takie problemy jak słaba erekcja czy przedwczesny wytrysk, które często wiążą się z brakami acetylocholiny.

Tribulus Terrestris

To roślina, która od dawna znana jest ze swoich właściwości wzmacniających. W medycynie chińskiej używana jako afrodyzjak. Poprawia libido, podnosi poziom testosteronu, ale przede wszystkim wydłuża czas erekcji.


3 powyższe składniki są wzbogacone o szereg naturalnych substancji wspomagających,
które gwarantują Ci najlepsze na rynku rezultaty z których będziecie się cieszyli Ty i Twoja partnerka.
Kup Climax Control teraz lub poznaj gwarantowane efekty©Climax Control 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone

To Top